Odporúčiť známemu   |   Vytlačiť stránku   |   Language: Slovak English German Hungarian
Paradisoindia.sk
O násAktualityAkcieNa stiahnutieProduktySlužbyVeľkoobchodTechnológieKontakt

O nás

Kamenárstvo Paradiso-India Vám ponúka najdokonalejší spôsob predaja kamenárskych produktov prostredníctvom novej, počítačovej technológie umožňujúcej znázornenie všetkých prác a výrobkov. Táto technológia má slúžiť k tomu, aby si zákazník nemusel len predstavovať ako bude pomník vyzerať, ale aby ho aj farebne videl a mal možnosť ho sám vytvoriť a tým zrealizovať svoju vlastnú predstavu. Táto technológia je dostupná od jari roku 2002, vtedy sme ako prví priekopníci novodobosti začali ponúkať služby, na ktoré zákazníci neboli zvyknutí, čo sa však veľmi rýchlo zmenilo a každý to dokázal oceniť. Naša snaha vedie k tomu, aby sa aj kamenárstvo stalo moderné, aby boli využité všetky nové stroje či technológie, aby sme vedeli Vám - zákazníkom - ponúknuť čo najviac pre Vašu spokojnosť.

U nás si môžete vybrať z 3500 modelov pomníkov rôznych tvarov a veľkostí, alebo Vám na obrazovke oživíme Vašu predstavu o tvare pomníka. Kde si vy sami môzete naprojektovať tvar a velkosť podla Vašej predstavy.

Po vybratí konkrétneho modelu si zákazník môže vybrať z 50 druhov žúl a mramorov, z akého máme pomník vyhotoviť. Následne potom si zákazník pozrie širokú paletu najkrajšich druhov PC písma - celkovo 1500 druhov. Po výbere jedného z nich napíšeme na počítači text priamo na vybraný kameň.

Nasleduje konfigurovanie písma. Zákazník sa rozhodne na veľkosti, polohe, sklene a dizajne písma. Po dosiahnutí žiadaného efektu písma si môže zákazník vybrať ikonu (napr. krížik, ľalie, pannu Máriu, alebo aj modliaceho sa Ježiša). Pre náročných vytvoríme aj ikony podľa vlastneho želania.

Disponujeme cca 900 rôznymi druhmi ikon. Ako predposledný krok si zákazník vyberie z našej ponuky doplnkov, napr. vhodný lampáš a vázu, krížik či iné - podľa ponuky. Všetky vybrané komponenty zákazník uvidí na obrazovke ako celok a tým získa istotu, že si objednáva niečo čo sa mu skutočne bude páčiť.

Posledným krokom je farebná fotografia veľkosti A4, ktorú Vám na počkanie vytlačíme, aby ste si mohli porovnať projekt zo skutočne dovezeným pomníkom. Kamenárstvo Paradiso-India Vám garantuje presnosť skutočného produktu v porovnaní s projektom.

Písmo do kameňa vyhlbujeme modernou pieskovačkou, ktorá zabezpečí dokonalosť písmen. Táto technológia zároveň umožňuje napísať mená vlastnoručne, alebo zvečniť podpis do kameňa. K pomníkom vieme ponúknúť cca 15 000 druhov doplnkov, ako sú lampáše, vázy, kríže, sošky, plastiky a pod...

Naše referencie

Naša firma má vďaka niekoľkoročnému pôsobeniu na trhu vynikajúce referencie. Pozrite si niektoré z našich prác kliknutím sem

Fotky z prevádzky

Výstava Kamenár 2008

Naša firma sa aktívne zúčastnila výstavy Kamenár 2008 v Trenčíne od 20. do 22. novembra, z ktorej Vám prinášame fotografie. Získali sme ocenenie za najkrajšie tvary a druhy kameňov na Slovensku.

Aktuality

3D vizualizácie

NOVINKA! Kamenárstvo Paradiso-India Vám ponúka možnosť si nechať naprojektovať 3D vizualiz... Čitať viac

Žrebovanie auta - VIDEO

Prinášame Vám záznam z televízie o žrebovaní výherného auta. Čitať viac

Katalóg našich prác

Pripravili sme pre Vás niekoľko ukážok z našich prác. Môžete si ich prezrieť kliknutím sem... Čitať viac

Kamenár 2011

Strednú odbornú školu na výstave Kamenár reprezentoval aj syn majiteľa Kamenárstva Paradis... Čitať viac

Nové doplnky

Našu ponuku sme rozšírili o nové doplnky, ktoré si môžete pozrieť osobne v prevádzke firmy... Čitať viac

Ponúkame aj záhradné krby

Naše kamenárstvo rozšírilo svoju ponuku o záhradné krby z prírodného kameňa, šité na mieru... Čitať viac

Nájdite nás aj na Facebooku!

Naše kamenárstvo sa odnedávna nachádza aj na Facebooku, kde nájdete podstatne viac fotogra... Čitať viac

Dali sme sa otestovať na COVID-19

Vážení zákazníci, V rámci Vašej i našej bezpečnosti sme sa dali otestovať na chorobu CO... Čitať viac

Referenčná práca: krypta v Rakúsku

Vážení zákazníci, prinášame Vám niekoľko fotiek a krátke video o jednej z tých zložitejšic... Čitať viac

Katalóg našich prác - edícía 2020

Vážení zákazníci, prinášame Vám katalóg našich prác, ktoré môžete prezrieť kliknutím sem Čitať viac

Otvarácie hodiny

Pondelok: 8:00-17:00
Utorok: 8:00-17:00
Streda: 8:00-17:00
Štvrtok: 8:00-17:00
Piatok: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-17:00
Nedeľa: 8:00-14:00